090904 - کیم میونگ مین برای مبتلایان به ای ال اس جشن گلریزان برگزار می کند

کیم میونگ مین برای مبتلایان به ای ال اس جشن گلریزان برگزار می کند

سوم سپتامبر 2009// جاوابینز


Image
 

ممکن است بدانید که کیم میونگ مین در آحرین فیلم خود، عشق من در آغوش من، نقش یک بیمار مبتلا به ای ال اس یا بیماری لوکریک را بازی می کند 

 

کیم میونگ مین در حال حاظر جهت ارتقای سطح آگاهی عمومی از این بیماری تلاش می کند و سایت ناور بخشی را جهت تبلیغ برای جشن "قدرت شاد کیم میونگ مین" اختصاص داده است. (قدرت شاد در حال برگزاری چندین جشن با شرکت افراد معروف جهت رسیده به اهداف خاصی است.) در این جشن امکان اهدای کمکهای مالی به انجمن مربوط به بیماران مبتلا به لوکریک برای مردم فراهم شده است و در مدت کمتر از یک هفته بعد از افتتاح جشن، ده میلیون وون هدایای مردمی جمع آوری شده است. ( مبلغ ده میلیون وون مربوط به تاریخ سوم سپتامبر است و در حال حاضر این مبلغ بالغ بر هفده میلیون وون می باشد.)

 
یکی ار بزگزارکنندگان این جشن گفت:"ما هنوز برای معرفی این جشن تبلیغ علنی نکرده ایم، و جمع آوری ده میلیون وون در این مدت کوتاه تعجب برانگیز و مایه قدردانی است. من فکر می کنم بازی پراحساس کیم میونگ مین و تصویر او تأثیر عمیقی بر مردم گذاشته است."
 
Image
 
 

لوکریک، بیماری ای است که به سلولهای پیش برنده و حرکتی بدن حمله می کند و در حالیکه قدرت تفکر و هوشیاری را تحت تأثیر قرار نمی دهد، فلج عضلات را در پی دارد. در مراحل پیشرفته تر بیماری، اندام های حیاتی نیز فلج می شوند و بیمار قدرت تغذیه مستقیم را از دست می دهد و مجبور به استفاده از لوله های غذادهنده می شود.  بعد از تفکر و تلاش فرادان برای دریافتن نقش جدیدش، کیم میونگ مین گفت:" این بیماری هنوز هم درمانی ندارد و نیازمند آگاهی فوری جامعه است. من امیدوارم با این فیلم مردم هر چه بیشتر به بیمارانی که از لوکریک رنج می برند توجه نشان دهند."   

 

فیلم عشق من در آغوش من روز بیست و چهارم سپتامبر به نمایش عمومی در می آید.


ویا اوسن، قدرت شاد