کیم میونگ مین در نیمه اول سال روی پرده بزرگ متمرکز می شود

 


کیم میونگ مین تصمیم گرفته است در نیمه اول سال روی پرده بزرگ سینما متمرکز شود.


در اصل قرار بود کیم میونگ مین در غول، یکی ازسریال های جدید شبکه اس بی اس، بازی کند که برای پخش در ماه می برنامه ریزی شدهبود. اما او اخیراً از بازی در نقش اصلی غول صرفه نظر کرد و در عوض نقشی رادر یک فیلم حادثه ای، مرد نابود شده، پذیرفت. هر دوی این پروژه ها برنامه ریزی فیلمبرداری و تاریخ پخش همزمان داشتند و کیم بعد از فکر کردن فیلم را انتخاب کرد.


  فیلمی که کیم انتخاب کرد، مرد نابود شده، داستان کشیشی را بازگو می کند که بعد از دزدیده شدن دخترش به یک زندگی غیر دینی روی می آورد. کیم نقش جو یونگ سو را بازی می کند که هشت سال بعد از آدم ربایی با شدت تمام به تعقیب آدم ربا می پردازد. فیلبرداری اخیرا شروع شده است و قرار است فیلم در ماه ژوئن به نمایش درآید.

 قول به عنوان یکی از مهم ترین سریال های تلویزیونی سال 2010 شناخته شده است. این سریال یک سریال تاریخی است که به داستان ساخته شدن شهر سئول می پردازد. از آنجاییکه این سریال یک پروژه بزرگ است، گروه تولید قصد داشتند هنرپیشه ای را انتخاب کنند که توانایی ارائه یک بازی قدرتمند و درخور را داشته باشد. گروه تولید قول از ابتدای برنامه ریزی سریال کیم میونگمین را در نظر گرفته بودند.

 به نظر می رسد که گروه تولید قول هنرپیشه دیگری را انتخاب کرده اند که از نظر شهرت و توانایی بازی همپایه کیم میونگ مین است و مذاکرات هم اکنون در حال انجام شدن است.

 

هفدهم فوریه 2010، میونگ مین اینترنشنال

 نویسنده و مترجم: eylcecil  

 منبع: دونگ آ